Pr ikonas  01

KLĀTBŪTNE

Lokācija ir šī projekta galvenā priekšrocība. “Park Residence” ir unikāla atrašanās vieta - vienlaikus epicentrā un nomaļus, starp attīstītu infrastruktūru un zaļo zonu. Kontrasti un viss plašais modernas un dzīvīgas pilsētas piedāvājums rokas stiepiena attālumā. Šī ir vieta, kur dzīve mutuļo un kur atvilkt elpu. Nams ļauj turēt roku uz pilsētas pulsa un neraizēties, ka kaut kas tiks palaists garām.

Baltic pictures 31
Estetika img
Pr ikonas  02

ESTĒTIKA

Profesionāls un gaumīgs telpu iekārtojums siltās un omulīgās noskaņās. Līdz detaļām pārdomāti dzīvokļu plānojumi un pareizas istabu proporcijas dod iespēju pilnvērtīgi izmantot telpu. Klasisku un mūsdienīgu dizaina elementu saspēle interjerā veido skaistu dzīvojamo vidi. Šeit atrodas apzaļumots un eleganti aprīkots iekšpagalms, kā arī nama omulīgā un funkcionālā koptelpa – bibliotēka, kas piešķir “Park Residence” unikālus vaibstus un tai vien piemītošu, neatkārtojamu noskaņu. Mājas, kurās gribas atgriezties.

Pr ikonas  04

ĒRTĪBAS

Projekts tapis, paturot prātā mūslaiku ikdienas tempu, pasaules tendences, kā arī rūpes par pasauli, kurā dzīvojam. Ērtās velonovietnes nama iekšpagalmā izvietotas ar domām par mūsdienīgu nama iemītnieku. Gādāts par to, lai viss būtu ērti un pa rokai. Gudrs nams ar gudrām Tehnoloģijām.

4
Parlaicigums jpg
Pr ikonas  05

PĀRLAICĪGUMS

Projekts, kas aptver pagātnes vērtības, mūsdienu ērtības un nākotnes iespējas, rezultātā veidojot pārlaicīgu vidi, kas nezaudēs savu aktualitāti vai estētiku jau pēc dažiem gadiem. Apdarē un dizainā izmantoti laika pārbaudi izturējuši, klasiski un kvalitatīvi materiāli un elementi; pasaulē atzītu zīmolu materiālu izvēle dzīvokļu apdarei – ozolkoka parkets PARKY un MEISTER. VILLEROY & BOCH akmens masas flīzes, itāļu ražotāja Cordivari radiatori un HANSGROHE santehnika. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu un baltu iekšējo apdari.

Pr ikonas  03

IZCILA INVESTĪCIJA

“Park Residence” ir lieliska iespēja gudrai un ilgtspējīgai investīcijai – gan pašu mājokļa iegādei, gan tālākai īpašuma realizācijai. Mājokļa iegāde Afrēda Kalniņa ielas projektā nozīmē izvēlēties kvalitāti, attīstītu vidi, infrastruktūru un unikālu lokāciju. Blakus atrodas Vērmanes Parks, Centrālā stacija, Maskavas nams, rokas stiepiena attālumā vairāki lielveikali, Vecrīga. Pilnībā renovētā māja un ergonomiskais telpu plānojums kļūs par gudru investīciju mūsdienu augstajā īres dzīvokļu pieprasījumā.

Izcila invest jpg

Tuvumā:

Iepirkšanās centri: 400-700 m

Rīgas centrāltirgus: 900 m

Vērmanes dārzs: 140 m

Brīvības piemineklis: 700 m

Stacijas laukums: 400 m

Latvijas Nacionālā opera un balets: 650 m

Latvijas Nacionālais teātris: 1,2 km

Kinoteātris “Kino Citadele”: 450 m